ETTEVĂ•TTEST

Vabandame, koduleht on veel loomisel 🙂 ning täieneb vajaliku infoga lähiajal.

1991. aastal asutatud ettevõttena (kuni aastani 2003 AS PUKO) oleks ilmselt kohatu hakata siinkohal üles loetlema edukale ettevõttele vajalikke omadusi  nagu stabiilsus, kliendikesksus, paindlikkus, tulemusele orienteeritus jne.  Loomulikult püüame olla kõike seda ja veel enamgi, kuid eelkõige oleme oma töötajate ja klientide nägu ning meie eesmärgiks on edukas ja korduv koostöö kõigi meie partneritega.

25 tegevusaasta jooksul oleme olnud tööandjaks paarisajale töötajale ning töövõtjaks sadadele tellijatele.

PUKO OÜ põhitegevusalaks on endiselt krohvi- ja maalritööd nii sees kui väljas. Teostame traditsioonilist lubikrohvimist, kipskrohvimist, savikrohvimist, restaureerime ja renoveerime fassaade ja siseruume, tegeleme fassaadide soojustamisega, akustiliste krohvisüsteemide paigaldusega, pakume standardset maalritööd, efektvärvimist, eriviimistlust ja tapeetimist. Peatöövõtukorras pakume ühiskondlike hoonete ja korterelamute kompleksset renoveerimist. Kauaaegsete partnerite abiga saame hakkama kipsi- ja plaatimistöödega, samuti põrandakatete paigaldusega.

Kuus juhtivtöötajat ning ca 40 oma ala spetsialisti krohvi- ja maalritööde alal tagavad piisava võimekuse ka suuremahuliste objektide teostamiseks.